Atrakcje na weselach, komuniach, urodzinach, imprezach okolicznościowych, chrzcinach czy nawet festynach dla dzieci i rodzin to już oczywistość. Jednak po za animatorkami, kolorowymi zabawami, strojami, doskonałą muzyką o to aby przyjęcie było piękne i radosne dbają balony ! Hitem ostatnich lat są balony z helem. Dlatego też chcielibyśmy zaoferować Państwu pomoc w urządzeniu znakomitego przyjęcia dla tych najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Jak napełnia się balony ?

Nie ma nic prostszego jak napełnienie balonów helem. Potrzeba jest nam do tego butla z helem i oczywiście balony. Napompowanie jednego balonu zajmuje ok 10 sekund. Jednak czas zależy od wielkości balonu. Oczywiste jest, iż im większy balon tym jest to bardziej pracochłonne, jednak nie zajmuje to wielu godzin. Teraz tylko należy przywiązać wstążkę lub po prostu puścić balon w górę i gotowe !

Jakie rodzaje balonów możemy napompować ?

Każdy ! Zaczynając od zwykłych balonów po różne wzory. Ostatnio bardzo modne stały się balony z liczbami na urodziny. Jednak dużą popularnością cieszą się także postaci z ulubionych bajek : Elsa, Myszka Mike, samochody, samoloty, motocykle, wyścigówki, lalki, minie, smerfy, minionki, muminki, księżniczki z bajek oraz wiele wiele innych. Balony z hele zapewnią nam utrzymanie balonu przez bardzo długi okres czasu. Balony z helem potrafią wytrzymać nawet do tygodnia.

Dlatego warto zastanowić się czy chcemy sprawić innym przyjemność za niewielką cenę. Gwarantujemy pompowanie balonów na najwyższym poziomie. Napompujemy balony każdej wielkości oraz ilości.

Jak wybrać dekoracje na Twoją imprezę?

Na początku zwykle decyduje się o kolorach balonów, które mają być użyte do dekoracji. Można wybrać jednolity kolor lub kilka kolorów, które będą ze sobą dobrze się komponować. Następnie balony są napełniane helem lub powietrzem, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Można przygotować różnego rodzaju dekoracje z balonów, takie jak kolumny, girlandy, łuki, kwiaty czy figurki. Kolumny składają się zwykle z kilku balonów ustawionych jeden na drugim, a girlandy z kilkudziesięciu balonów połączonych ze sobą. Łuki to dekoracja, która łączy dwa punkty i tworzy łuk, nad którym można przejść.

Oczywiście, balony mogą być również ozdobą samego stołu, gdzie mogą stanowić bukiety lub pojedyncze elementy dekoracyjne.

Wszystko zależy od preferencji osoby obchodzącej urodziny. Można stworzyć bardzo klasyczną dekorację z balonów, wykorzystując jedynie jeden lub dwa kolory, albo postawić na coś bardziej ekstrawaganckiego, wykorzystując wiele różnych kolorów i kształtów balonów.

Ważne jest, aby dekoracja balonowa była zgodna z motywem przewodnim imprezy, a także z gustem osoby, której urodziny są świętowane.

Już dziś zapytaj o ofertę dekoracji balonów na Twoją imprezę! Spraw, aby Twoi znajomi nie zapomnieli jej do końca życia! Stwórz ściankę balonów, która będzie idealna pod Tworzenie zdjęć!

Zapraszamy do kontaktu!

animatorki.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *