Większość z nas uważa że, animator dla dzieci to nie tylko osoba kreatywna, pomysłowa czy barwna ale także musi być osobą odpowiedzialną i brać w sposób szczególny pod uwagę bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Dlatego tak często mamy problem w wyborem odpowiednich animatorek dla naszych dzieci na urodziny czy przyjęcie weselne.

A więc czym najlepiej się kierować ?

Podstawowym kryterium, którym kierują się rodzice jest zazwyczaj cena. Jednak cena nie zawsze znaczy idealną zabawę dla dzieci jak również na odwrót. Kosz za wynajęcie animatorki dla dzieci zawiera w sobie zazwyczaj : koszty zakupu odpowiedniego sprzętu, wynagrodzenie dla animatorki oraz transport. Ponieważ dyscyplina ta staje się coraz bardziej popularna ceny rosną jednak cena nie jest czasem równa jakości. Przykładowo : płacimy 250zł/h w tym mamy animatorkę przebraną w dany strój, podstawowe rzeczy jak malowanie twarzy, zabawa chustą oraz zabawy integracyjne. Można by powiedzieć iż to dużo lub nie dużo. Jednak możemy znaleźć ofertę wynoszącą 150zł/h za pracę jako animator. Jednak z dodatkowymi opcjami : zabawy taneczne, konkursy, malowanki, kącik zabaw, a nawet zabawy integracyjne z rodzicami. Jak widzimy cena nie zawsze oznacza najwyższą jakość.

Kolejną rzeczą, która jest istotna to fakt iż każdy animator jest inny. Animatorzy to zazwyczaj ludzie bardzo kreatywni, którzy kochają zabawę i spędzanie czasu z dziećmi. Doskonale wiemy, ze każdy animator dla dzieci będzie miał swój indywidualny sposób zabawiania dzieci i sprawowania nad nimi nadzoru. Dlatego wybierając jednego animatora, który okaże się nie spełnić naszych oczekiwań, nie powinien wpłynąć na nasze nastawienie do innych animatorów.

Ważne jest także podanie liczby dzieci, które pojawią się na imprezie, gdyż jeden animator jest w stanie zająć się maksymalnie 12 dzieci choć i to już dużo, dlatego przy większej ilości osób wymagana jest większa liczba animatorów.I to też w pewnym stopniu ukaże jak ważne dla animatorów jest bezpieczeństwo dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie gwarantujemy bezpieczny ale i wspaniały czas dla Państwa dzieci ! animatorki.com

animatorki.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *