Dobra zabawa podczas wesela nie tylko dla pary młodej oraz starszych gości ? Zapewnij świetną zabawę najmłodszym gościom aby i oni wspaniale przeżyli ten dzień. Gwarancją dobrej zabawy jest uśmiech na twarzy dziecka. Dlatego nasze animatorki dbają o to aby dzieci cieszyły się każdą minutą spędzoną z nami.

Animatorki na wesele to coraz częściej pojawiający się temat podczas podejmowania rozmów na temat przyjęcia weselnego. Dużo osób boryka się z problemem zajęcia się dziećmi. Ja wiemy ilości dzieci w rodzinach są różne. Dla rodziny wielodzietnej wesele to nie tylko dobra zabawa ale i ciągła opieka i pilnowanie dzieci. Dlatego para młoda, która pragnie zadbać o każdego gościa z osobna i sprawić aby każdy z ich gości poczuł się objęty ich myślą, powinna skorzystać z  pomocy animatorek. Jak wiadomo dzieciom większą frajdę przyniosą kolorowe balony, zabawy z chustą animacyjną czy też zabawy grupowe organizowane przez nasze animatorki na wesele.

Jak animatorki umilają czas dzieciom i sprawują nad nimi opiekę ?

Każda z naszych animatorek może dostać miano “animatorki z powołania”. Chodzi w tym o to iż każda z nich uwielbia dzieci a co najważniejsze ma do nich znakomite podejście. Kreatywność i twórczość artystyczna naszych animatorek nie zna granic. Kącik zabaw dla najmłodszych dzieci jest pełen kolorowych piłek, namiotów oraz dywaników z klockami dla dzieci nawet poniżej 1 roku życia. Malowanie farbami, zabawa w łamigłówki i różne krzyżówki ćwiczą umysł dzieci.  Różnorodne kolorowanki pomagają naszym animatorką rozwinąć aktywność umysłową waszych dzieci.

Nasze animatorki poprzez wieloletnie doświadczenie oraz wypróbowanie wielu zbaw “na sobie”. Pomogą one dzieciom przełamać lody i włączyć się do zabawy z innymi . Pomysłowe gry, konkursy oraz zabawy sprawią, że dzieci wyszaleją się za wszelkie czasy. Gwarantujemy, że będą chciały zostać jeszcze dłużej na przyjęciu weselnym !

Po warsztatach i samokształceniu w kierunku zabawy z chustą animacyjną animatorki proponują dzieciom przeróżne zabawy. Użycie chusty zajmuje nawet do 2h a dzieci nalej nie są znudzone. Chusta animacyjna sprawia, że radość pociech nie ustaje a co najważniejsze zabawy są tak pomysłowe i kreatywne, ze nawet pojawiają się chwile, kiedy najstarsi goście chcą dołączyć do naszej zabawy. To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasza praca jest doceniana i zauważana przez każdego !

Sprawdź naszą ofertę i zapewnij swym gościom niesamowitą zabawę !

www.animatorki.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *