Animacje nocne niania

Animacje nocne – niania – Zdecydowałeś się na animacje podczas wesela wybierając naszą firmę? Wybrałeś naszą ofertę animacji, aby zapewnić atrakcje najmłodszym gościom – znakomicie trafiłeś. Zaangażowanie naszych animatorek i szeroki wybór usług zapewni Twoim młodym gościom świetną zabawę! Jednak to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz również możliwość wynajęcia niani na cała noc podczas wesela! Zapoznaj się z ofertą i spraw aby rodzice dzieci mogli bawić się do białego rana!

Oferta animacyjna na wesele

Decydując się na naszą firmę możesz jednocześnie zamówić usługę animacji podczas wesela jak i ofertę niani na całą noc! Atrakcje, które proponujemy podczas wesela to: malowanie twarzy, zwijane balony, zabawy integracyjne, zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, tatuaże brokatowe, stolik kreatywności, bańki mydlane, konkursy z nagrodami, piniata oraz zabawy integracyjne! Nasze animatorki zadbają o to, aby najmłodsi goście weselni byli zachwyceni i nie chcieli kończyć zabawy! Co więcej, damy odpocząć rodzicom i pozwolić im na świetną zabawę! Sprawdź oferty weselne które przygotowaliśmy dla naszych klientów i zapewnij atrakcje wszystkim gościom, nie tylko tym dużym! Zaangażowanie i pasja naszych animatorek od wielu lat sprawia, że klienci stawiają na naszą firmę i są bardzo zadowoleni! Już dziś dołącz do nich i Ty!

Niania podczas wesela – nocne animacje

Jednak po za ofertą  na animatorki podczas wesela oferujemy tzw. animacje nocne – niania! Istnieje możliwość wynajęcia nas jako niania do dziecka lub dzieci. Po zakończonych animacjach zostajemy z dziećmi nawet do rana! Istnieje również możliwość wynajęcia jedynie usługi niani, a wiec nasza animatorka przyjeżdża tylko do opieki nad dziećmi. Co oferujemy? Nie przyjeżdżamy z dużą ilością sprzętu. Jeżeli są to animacje nocne to wiadomo, że jest to opcja opieki nad dziećmi w pokoju hotelowym lub w wyznaczonym przez państwa miejscu. W przypadku kiedy opiekujemy się dziećmi w godzinach wcześniejszych proponujemy klocki konstrukcyjne, kolorowe piłeczki do zabawy, czytanie bajek, gry zręcznościowe, spacery czy też zabawę na placu zabaw jeśli jest dostępny. Animatorki, które świadczą usługę niani posiadają duże doświadczenie w pracy jako animatorki czasu wolnego jak również jako nianie.

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszych dwóch usług! Czekamy na ciebie i Twoich gości! Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy!

Zespół animatorki.com

animacje nocne – niania