Balony z helem na Twoją imprezę !

Atrakcje na weselach, komuniach, urodzinach, imprezach okolicznościowych, chrzcinach czy nawet festynach dla dzieci i rodzin to już oczywistość. Jednak po za animatorkami, kolorowymi zabawami, strojami, doskonałą muzyką o to aby przyjęcie było piękne i radosne dbają balony ! Hitem ostatnich lat są balony z helem. Dlatego też chcielibyśmy zaoferować Państwu pomoc w urządzeniu znakomitego przyjęcia dla tych najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Jak napełnia się balony ?

Nie ma nic prostszego jak napełnienie balonów helem. Potrzeba jest nam do tego butla z helem i oczywiście balony. Napompowanie jednego balonu zajmuje ok 10 sekund. Jednak czas zależy od wielkości balonu. Oczywiste jest, iż im większy balon tym jest to bardziej pracochłonne, jednak nie zajmuje to wielu godzin. Teraz tylko należy przywiązać wstążkę lub po prostu puścić balon w górę i gotowe !

Jakie rodzaje balonów możemy napompować ?

Każdy ! Zaczynając od zwykłych balonów po różne wzory. Ostatnio bardzo modne stały się balony z liczbami na urodziny. Jednak dużą popularnością cieszą się także postaci z ulubionych bajek : Elsa, Myszka Mike, samochody, samoloty, motocykle, wyścigówki, lalki, minie, smerfy, minionki, muminki, księżniczki z bajek oraz wiele wiele innych. Balony z hele zapewnią nam utrzymanie balonu przez bardzo długi okres czasu. Balony z helem potrafią wytrzymać nawet do tygodnia.

Dlatego warto zastanowić się czy chcemy sprawić innym przyjemność za niewielką cenę. Gwarantujemy pompowanie balonów na najwyższym poziomie. Napompujemy balony każdej wielkości oraz ilości.

blank

Nasza oferta :

Balony małe :

Poniżej 50 sztuk cena za 1 sztukę wynosi 2,30 zł. Powyżej 50 stuk cena jest niższa i za jedną sztukę zapłacą Państwo 1,80 zł.

Balony duże :

Poniżej 50 sztuk cena wynosi 2,80 zł za sztukę. Kiedy jednak sztuk jest więcej niż 50 cena spada do 2,30 zł.

Oferujemy także możliwość dojazdu. Cena za dojazd wynosi 1 zł za 1 km.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pełnej oferty. gwarantujemy udaną zabawę z animatorką dla dzieci oraz pompowanie balonów dla każdego ! Spraw aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy !

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą : www.animatorki.com