Jak zorganizować urodziny dla najmłodszych z animatorką ?

Chcesz aby Twoja pociecha miała niezapomniane urodziny ? Aby nie był to kolejny czas spędzony na nudzie ? Zatrudnij animatorkę, która pomoże ci uniknąć nudy na urodzinach ! Sprawimy, że dzieci nie zapomną tych urodzin przez długi czas a uśmiech z ich twarzy nie będzie znikał przez całą imprezę.

Ważne jest aby rodzic zadbał o wystrój miejsca zabawy. Balony to najlepszy pomysł na udekorowanie pokoju czy podwórza. Kolorowe balony zwykłe czy też te do skręcania sprawią, że dzieci poczują się jak w kolorowym świecie a ich zabawa stanie się jeszcze bardziej aktywniejsza.

Animatorka potrzebuje dużo przestrzeni, szczególnie latem. Warto więc zadbać o odpowiednie miejsce. Zabawy z chustą wyścigi, gra w piłkę – to zabawy do których przestrzeń jest szczególnie ważna. Dzieci powinny czuć wolność i swobodę.

Kubeczki ozdobne i piękny tort to atrakcja wizualna dla dzieci oczu, dlatego postarajmy się aby ten najważniejszy punkt programu był najcudowniejszy dla naszego dziecka.

Kiedy już przygotujemy miejsce, dekoracje, tort nie pozostaje nam nic innego jak oddać nasze dzieci w ręce animatorki. Zabawy z chustą, tunele, kulki, gry w piłkę, kręgle, gry planszowe, puzzle, kącik artystyczny dla tych starszych i młodszych, konkursy z nagrodami, wyścigi, zabawy taneczne, bańki mydlane. To atrakcje dzięki, którym Państwa dziecko przeżyje przygody życia na swoich własnych urodzinach. Postaramy się aby zabawa z rówieśnikami przebiegała w bezpiecznych warunkach i opierała się na zasadach fair-play.

Ponadto warto wiedzieć, że inaczej wygląda zabawa dla 4 latków, a inaczej dla 12 latków. Dlatego nasi animatorzy starają się dotrzeć do każdej grupy wiekowej. Kiedy prowadzimy większe imprezy i wiek dzieci rozkłada się na 4-12 lat, staramy się by nasz scenariusz zawierał  kilka zabawa dla najmłodszych oraz kilka dla najstarszych dzieci uczestniczących w zabawie.

Walczymy o to aby nasza wyobraźnia nigdy nas nie zawiodła i pomagała nam działać kreatywnie ale zarazem bezpiecznie. Używamy sprzętu, który daje poczucie bezpieczności i pozwala na bezpieczną zabawę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : www.animatorki.com