Kto to jest Animator?
Animator jest swego rodzaju „ciociom” dla każdego dziecka. Dziecko ufa cioci, chce się z nim bawić, a co najważniejsze pragnie aby była ona kreatywna i pomysłowa. Rodzice oczekują dokładnie tego samego od animatorek. Chcą mieć wolny wieczór, imprezę a więc oczekują, że dzieci będą pod wspaniałą opieką odpowiedzialnych osób.
Dzieci najlepiej bawią się gdy ich czas jest w 100% zajęty. Zabawy grupowe, integracyjne pozwalają nie tylko na poznanie się z całą grupą rówieśniczą ale pozwalają na świetną zabawę. Gry w kogucika i kurkę, laurencję, zwierzęta na wsi, kolory jak wiele innych kreatywnych zabaw rozwijające wyobraźnię dziecka. Chusta animacyjna jest absolutnym hitem stosowany przez animatorów dla dzieci. Szalone piłki, piłka do celu, sałatka owocowa, fale na morzu, kółko graniaste, rekin i lawa – zabawy, które cieszą każde dziecko ! Animator dla dzieci zagwarantuje iż nie będą to zwykłe zabawy ale niesamowity świat kolorów, zabawy i radości.

Animator może skupić się na zajmowaniu czasu dzieci przez różnorodne zabawy jednak każde dziecko uwielbia dostawać prezenty i nagrody. Dlatego waż jest aby animator dla dzieci chciał dać coś od siebie dla dziecka. Balonowe zoo sprawi, że dzieci będą się cieszyły się ze swoich nagród. Pieski, kotki, żyrafy, kwiatuszki, korony czy też miecze dzięki, którym animatorzy mogą zorganizować świetną zabawę w piratów. Podobną radość sprawia malowanie twarzy, kiedy animator zmienia dziecko w jego ulubioną postać z bajki; minionek, żółw ninja, myszka Miki lub Mini, motylek, piesek to tylko niektóre z wymyślnych, barwnych i kolorowych makijaży dla dzieci, które animatorki tworzą dla najmłodszych pociech!

Animatorki dla dzieci

Cukierki to najlepsza i najsłodsza atrakcja dla najmłodszych. Są one nagrodą stosowaną przez animatorów np. podczas wyścigów rzędów. Zdrowa rywalizacja zawsze jest dobra nawet dla najmłodszych. Myśl, że animator posiada nagrodę dla uczestników tym bardziej pobudza ich do działania i walki. Cukierki mogą również pojawiać się w piniacie. Nie jest to typowa atrakcja i nie każdy anim animator ją stosuje, dlatego może okazać się najlepszą atrakcją na wieczór. Rozwalenie piniaty w kształcie minionka, księżniczki, żółwiu ninja, angry birds itp. dają możliwość na świetną zabawę i wyrzucenie emocji. Radość ze spadających cukierków i walka o nie to genialny widok radości dzieci.

Praca animatora nie jest taka łatwa. Każde dziecko jest inne a więc wymaga innego zainteresowania. Animator musi potrafić dostosować zabawę do każdego dziecka, a to nie lada wyzwanie. Pamiętajmy, że animator to też człowiek i nie wasze znajdzie rozwiązanie na wszystko. Wyrozumiałość ze strony rodziców jest ważna. Pomaga nam to w spokojnej pracy bez dodatkowych stresów i nerwów.

Animatorki dla dzieci gwarantują udaną zabawę i świetnie spędzony czas. Uśmiech na twarzy dziecka to uśmiech na twarzy animatora. Kiedy praca się udaje, kiedy coś wychodzi, gdy dostaniemy pochwalę to miód na nasze serce. Tak u nas działa radość i uśmiech dziecka – to nagroda za naszą pracę.
Zapraszamy do kontaktu: www.animatorki.com

Comment (1)

  • Komentator WordPressa 2023-03-07 Reply

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran komentarzy w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *