Doskonale wiemy jak wielką popularnością ostatnimi czasy cieszy się opieka animatorek dla dzieci. To świetny pomysł na pozostawienie  dzieci pod opieką wyszkolonych animatorek, które sprawią że dla dzieciaków będzie to niezapomniany czas. Istotną rzeczą jest fakt, że dzieci potrzebują dużo uwagi a co najważniejsze chcą ciągle coś nowego. Im więcej atrakcyjności i świetnych pomysłów tym lepsza zabawa dla dzieci. Dlatego nasza firma oferuje Państwu usługi najwyższej jakości.

Co znajdziecie w naszej ofercie ?

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci w różnym wiek. Proponujemy świetną zabawę dla najmłodszych na weselach. Komunie, chrzciny to świetna okazja aby wynająć animatorki i pozwolić dzieciakom bawić się swobodnie pod opieką. Dodatkowo proponujemy Państwu organizacje różnych imprez okolicznościowych.

Podczas przyjęć urodzinowych zaczynam od wręczenia karteczek z imionami oraz ukoronowaniem naszej solenizantki lub solenizanta. Dalej w naszej ofercie znajduje się zabawa z chustą animacyjną. Sałatka owocowa, rekin, wrzucenie piłki do otworu w chuście, kto tak jak ja, zabawa w kolory. To tylko niektóre zabawy pojawiające się podczas imprez organizowanych przez animatorki.com. Zabawy integracyjne to nieodłączna część każdej imprezki dla najmłodszych. Zabawa w murarza, liska, zwierzaki na farmie, sałatka owocowa, bandyta, mafia, puszka pandory, jakie kto ma imię, zwierzęta na farmie czy oczko. To kilka zabaw, które prowadzą do zjednoczenia i zintegrowania grupy. Dzieci poznają swoich rówieśników jak również stają się bardziej odważne i otwarte na grupę.

Konkursy są jedną z największych atrakcji dla dzieci. Grupy dzielimy na drużyny, które ze sobą rywalizują. Biegi między pachołkami, kopanie piłką, woreczki noszone na głowach czy utrzymanie piłeczki na paletce. To pomysły na konkursy, które bardzo często wykorzystujemy.

Dodatkowymi atrakcjami są zabawy taneczne wraz z muzyką. Kaczuszki czy woogie boogie to świetna muzyka dla dzieci na rozładowanie swojej młodzieńczej energii. Bańki mydlane dla każdego, malowanie twarzy jak również przeciąganie sznurka.

Jak widać barwna oferta naszej firmy gwarantuje Państwu doskonałą zabawę dla dzieci. Gwarantujemy, że wasze pociechy nie będą się nudzić i zostaną pod najlepszą opieką. Uśmiech dziecka jest dla nas najważniejszy !

Wejdź i sprawdź naszą ofertę animatorki.com

Wypełnij formularz a my prześlemy ofertę!

animatorki.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *