Dobra zabawa podczas wesela nie tylko dla pary młodej oraz starszych gości ? Zapewnij świetną zabawę najmłodszym gościom aby i oni wspaniale przeżyli ten dzień. Gwarancją dobrej zabawy jest uśmiech na twarzy dziecka. Dlatego nasze animatorki dbają o to aby dzieci cieszyły się każdą minutą spędzoną z nami.

Atrakcje i zabawy podczas wesela

Najpopularniejszym miejscem podczas przyjęć weselnych staje się kącik kreatywności. Kolorowanki z księżniczkami, minionkami, postaciami z Krainy Lodu, samochodami, księżniczką Zosią, postaciami z Disneya oraz z najpopularniejszymi bohaterami ostatnich czasów sprawiają, że dzieciaki bardzo chętnie spędzają tu sporą część czasu. Dodatkowo przygotowane są dla dzieci łamigłówki, rebusy, krzyżówki i inne zagadki do ćwiczenia swojej kreatywności. Ogromy wybór rodzaju i koloru kredek sprawia, że dzieci tworzą piękne i twórcze dzieła.

Dla najmłodszych pociech najlepsza atrakcją są namiociki z piłeczkami. Dzieci zajmują się wyścigami poprzez namioty i tunel, który jest dołączony do namiotów. Gry kulkami i zabawa nimi sprawia, że nawet dla najmłodszych dzieci czas płynie we wspaniałej atmosferze.

Jeśli tylko pogoda sprzyja chusta animacyjna jest główną atrakcją. Burza kulkowa, zabawa w rekina, sałatkę owocową czy zwijaka staje się atrakcją nawet na godzinę zabawy i nigdy się nie nudzi ! Twórczość i kreatywność naszych animatorek sprawia, że chusta animacyjna mimo swej prostoty staje się ogromną frajdą i powodem do radości. Stwarzamy także pamiątkę dla pary młodej.

Konkursy z nagrodami to kolejny punkt programu, którego nie może zabraknąć na naszej liście. Zawody drużynowe, które obejmują biegi pomiędzy pachołkami, biegi z piłką, z woreczkami na głowie, utrzymanie piłeczki na paletce, skoki w workach, zgadywanki, skok w dal, rzut workami oraz przeciąganie liny to konkursy, które pozwolą dzieciakom poczuć radosną atmosferę połączoną z rywalizacją między sobą.

Bańki mydlane, które animatorki same tworzą dla dzieci sprawiają, że cała zabawa nabiera ruchu i uśmiechu. Każde dziecko ma szanse na stworzenie własnych baniek i sprawienie przyjemności innym dzieciom.

Spraw aby najmłodsze pociechy mogły bawić się na weselu tak samo dobrze jak Ty ! Zatrudnij nasze animatorki i ciesz się swoim ważnym dniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

www.animatorki.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *