Każdy z rodziców chce aby jego pociecha miała wspaniałe i niezapomniane urodziny. Trzecie, piąte, ósme czy dziesiąte – każde z nich powinny być gotowe i niezapomniane. Przez wiele dni przygotowujemy się do nich, zapraszamy rodzinę, znajomych szykujemy poczęstunek, ozdabiamy dom i ogród. Dbamy o każdy szczegół aby nasze dziecko było szczęśliwe. Jak jednak spowodować to aby Twoje dziecko oraz najmłodsi goście mieli super przyjęcie urodzinowe? To proste! Zatrudnij naszą animatorkę i spraw dziecku niezapomniane urodziny!

Co znajduje się w naszej ofercie urodzinowej?

  • zabawy z chustą animacyjną
  • zabawy integracyjne
  • konkursy z nagrodami
  • bańki mydlane
  • zwijane balony (balonowe zoo itp.)
  • malowanie twarzy
  • tatuaże brokatowe
  • zabawy z muzyką
  • piniata z niespodzianką
  • wyścigi rzędów, przeciąganie liny

To główne atrakcje, które na pewno pojawią się w trakcie zabawy z naszymi animatorkami. Zapewniamy atrakcje na najwyższym poziomie. Balony w kształcie mieczy, kotka, pieska, kwiatuszka, korony. Malowanie twarzy – sprawimy, że najmłodsi goście zamienią się w kotka, myszkę Minnie, pirata, Spidermana czy wielkiego pająka. Nasze tatuaże brokatowe w ostatnim czasie stały się hitem każdej imprezy. Różne wzory jak jednorożce, księżniczki, róże, kwiaty, piłki, czaszki, postacie z bajek itp. oraz mnóstwo kolorowych brokatów sprawiają, że dzieciaki są zachwycone a my cieszymy się ich radością. Nieodłącznym elementem każdego przyjęcia urodzinowego jest oczywiście piniata! Stworzymy wzór piniaty według waszych podpowiedzi – co to oznacza? Jeśli wasze dziecko kocha minionki, kotki, pieski czy jaką inną postać z bajki śmiało napiszcie nam to a my postaramy się stworzy najpiękniejsza piniatę!

Animacje na urodzinach

Chcemy również zapewnić zabawę pełna radości i ruchu – co zatem proponujemy? Zabawy integracyjne z piłką oraz chustą animacyjną. Dlaczego właśnie to? Chusta animacyjna daje nam dużo możliwości. Po pierwsze wszystkie dzieci zgromadzone są w jednym miejscu, każde z nich wybiera sobie jakiś kolor i się go trzyma (chyba, że zabawa wymaga zmiany). Dzięki chuście dzieci skupiają się na zabawie, a animatorka może bez problemu poznać wszystkie dzieci. Oczywiście po za poznaniem dzieci oraz integracją, chusta daje szeroki wybór znakomitych zabaw. Oczywiście największym hitem jest zwijany naleśnik lub cukierek, kiedy to jedno dziecko wchodzi na środek chusty a reszta uczestników zabawy zawija go jak naleśnika po czym na znak odkręca. Zabawa w rekina, liska, sałatkę owocową również sprawia, ze nie tylko najmłodsi dobrze się bawią 😉

Oczywiście jak każdy z nas dzieci uwielbiają konkursy, rywalizację oraz nagrody. Nasze animatorki używają nagród w postaci pieczątek lub naklejek a główna zasada jaką się kierują to: w naszej zabawie każdy jest zwycięzcą, dlatego dbamy o to aby każde dziecko zostało nagrodzone i świetnie bawiło się na przyjęciu urodzinowym.

Nadal zastanawiasz się czy zatrudnienie animatorki na urodziny Twojego dziecka jest dobrym pomysłem? Nie zastanawiaj się zadzwoń i porozmawiaj z nasza animatorką, która przedstawi szczegóły oferty!

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *